Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

PO nasyła PKW na Brzezińskiego

Ośmiu członków swojej partii na listach innych komitetów wyborczych dolicza się Maciej Borysewicz. Szef łomżyńskich struktur Platformy Obywatelskiej nie mówi, o rozłamie w partii, ale podkreśla, że wszystkich ich czeka wykluczenie ze struktur partyjnych. Na poczatek PO chciałaby się rozprawić jednak z Jerzym Brzezińskim, który jako kandydat na prezydenta Łomży z listy ChRS w zgłoszeniu w Miejskiej Komisji Wyborczej podał że jest członkiem PO.

- Rozmawiałem o tym z posłem Robertem Tyszkiewiczem – mówi przewodniczący Brysewicz. Poseł, który jest także szefem wojewódzkich struktur PO i członkiem władz krajowych partii chce aby jak najszybciej nad Brzezińskim zebrał się partyjny sąd koleżeński. Tylko on jest bowiem władny odebrać obecnemu prezydentowi Łomży legitymację partyjną.
Głowy działaczy PO, na szczeblu lokalnym ale i ogólnopolskim o wiele bardziej zajmuje jednak kwestia wykreślenia ze zgłoszenia Brzezińskiego zdania że jest on członkiem Platformy Obywatelskiej.
- Może to wprowadzić w błąd wyborców, którzy chcieliby poprzeć kandydata PO na prezydenta Łomży – mówi Borysewicz.
Jest problem jest też raza. Krajowy Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP wystąpił już do w tej sprawie do Państwowej Komisji Wyborczej. KW PO zarzuca Brzezińskiemu bezprawne – tj. bez zgody Komitetu Wyborczego – użycie w zgłoszeniu w Miejskiej Komisji Wyborczej w Łomży  nazwy partii. Decyzja PKW w tej sprawie ma być ogłoszona w poniedziałek.   
cz
pt, 20 października 2006 14:15
Data ostatniej edycji: pt, 20 października 2006 14:51:47

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę