Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

czwartek 19.10.2006

Gazeta Współczesna - Frustracja na Śląsku Kurier Poranny - Premier z grubą teczką

Gazeta Współczesna - Frustracja na Śląsku
Osłabiony i kiepsko grający ŁKS Browar Łomża uległ w zaległym meczu II ligi Polonii Bytom. Nie było pecha ani przypadku w tej porażce. ŁKS zagrał na tyle, ile potrafił i nawet przeciętna postawa bytomian wystarczyła do zdobycia kompletu punktów.
– Szkoda gadać. Rywale byli od nas piłkarsko lepsi – mówi ełkaesiak Tomasz Bzdęga.
Gospodarze na początku poczynali sobie leniwie. Trener Czesław Jakołcewicz już przed spotkaniem liczył na stałe fragmenty gry w wykonaniu swoich podopiecznych. W 4. minucie, po rzucie rożnym, piłka trafiła do Łukasza Jasińskiego. Ten strzelił mocno z kilku metrów, ale futbolówka trafiła w plecy Damiana Galei, a potem opuściła boisko. To był początek frustrującego spotkania, po którym załamany Jakołcewicz nawet nie przyszedł na konferencję prasową, by „po raz kolejny nie powtarzać tego samego”.
więcej: Gazeta Współczesna - Frustracja na Śląsku

Kurier Poranny - Premier z grubą teczką
Premier Jarosław Kaczyński podczas dzisiejszej wizyty w Białymstoku ogłosi, że dostaniemy długo wyczekiwane pieniądze na modernizację ulicy Baranowickiej.
Tym samym podlascy politycy Prawa i Sprawiedliwości będą mogli tuż przed wyborami samorządowymi pochwalić się, że „załatwili" prawie 15 milionów złotych na przebudowę jednej z najbardziej zaniedbanych ulic w mieście.
Wicemarszałek senatu Krzysztof Putra pytany, czy premier ogłosi dziś, że dostaniemy pieniądze na remont wylotówki w stronę przejścia granicznego w Bobrownikach, odpowiada: – Nie jestem rzecznikiem premiera. Poza tym przecież pieniądze zostały rozdzielone już dawno temu.
Z naszych informacji wynika jednak, że kierownictwo ministerstwa transportu, które dzieliło niewykorzystane jeszcze pieniądze z Sektorowego Programu Operacyjnego „Transport", obradowało dopiero we wtorek.
Sprawy nie chce komentować też Adam Dębski, rzecznik wojewody. Jeszcze wczoraj wieczorem przyznawał, że do Urzędu Wojewódzkiego nie wpłynęło potwierdzenie, ze wizyta szefa rządu na Podlasiu dojdzie do skutku.
więcej: Kurier Poranny - Premier z grubą teczką
cz
cz, 19 października 2006 06:41
Data ostatniej edycji: cz, 19 października 2006 06:45:02

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę