Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Skazany za handel starą prasą.

Za nielegalny handel gazetami z drugiego obiegu sąd skazał dziś właściciela kiosku z tanią prasą przy ul. Bema w Białymstoku. Wymierzył mu karę pół roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata. Jak mówiła sędzia Beata Brysiewicz kara jest dość surowa, gdyż oskarżony już wcześniej był karany za takie samo przestępstwo. Chodzi o łamanie praw autorskich.

W Białymstoku jest wiele punktów z tanią prasą. Klienci chętnie kupują tam gazety, bo chociaż są już nieaktualne - to kilka razy tańsze. Policja zapowiada, że będzie takie miejsca kontrolować i wyłapywać handlarzy, którzy nie mają odpowiednich umów z właścicielami praw autorskich.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę