Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

5 lat dla wyrodnej matki

Nawet 5 lat w więzieniu może spędzić kobieta, która w czwartek pobiła 5 letniego syna. Policja postawiła jej zarzut znęcania się nad dzieckiem. Do tragedii doszło w Kownatach koło Łomży - pijana matka pobiła dziecko podczas libacji alkoholowej. W tym czasie w domu była także pozostała piątka jej dzieci. Policjanci w obecności psychologa przesłuchali szóstkę dzieci. Efektem tych prac jest postawienie zarzutów 36 letniej matce pobitego chłopca - mówi Krzysztof Leończak z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Matka usłyszała zarzut znęcania się nad dzieckiem. W chwili zatrzymania matka i jej 51 letni mąż mieli ponad 2 promile alkoholu. Dlatego pierwszą dobę po interwencji spędzili w policyjnej izbie zatrzymań. Matce grozi do 5 lat więzienia. Rodzice zostali już zwolnieni prokurator zastosował wobec nich dozór policyjny. Sąd Rodzinny podejmie decyzję o dalszym losie 6 dzieci. Najmłodsze ma 5 lat, najstarsze 17. 5 letniego Krzysia rodzice pobili w czwartek wieczorem podczas rodzinnej awantury. Po kilkugodzinnej libacji alkoholowej matka zaczęła kopać chłopca i bić go łokciem w brzuch. O zdarzeniu starsza siostra Krzysia powiadomiła smsem kurator sądową która opiekuje się rodziną. Kurator w asyście policji przyjechała do Kownat. 5 letni chłopiec trafił na obserwację do łomżyńskiego szpitala a pozostała piątka rodzeństwa do pogotowia opiekuńczego. Po badaniach pobity chłopczyk dołączył do rodzeństwa.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę