Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

5 letni chłopczyk pobity przez pijaną matkę.

Znów cierpią dzieci z powodu nieodpowiedzialnych rodziców. W domu pod Piątnicą pijana matka pobiła 5-letniego syna. Kuratora sadowego o tym zdarzeniu zawiadomiła starsza siostra chłopca. Kiedy w domu pojawili się mundurowi razem z kuratorem drzwi otworzyła im dziewczynka, jedna z sześciorga mieszkającego tam rodzeństwa. W domu panował ogólny bałagan i nieład. Z relacji dzieci wynikało, że jest to efekt awantury, która rozegrała się wieczorem. Przez cały dzień rodzice wspólnie pili wódkę. W pokoju dziecięcym na łóżku spał 5-lentni chłopiec. To jego pobiła matka.

Wezwani na miejsce lekarze pogotowia zabrali dziecko do szpitala na obserwację. Pijanych rodziców policjanci przewieźli na izbę wytrzeźwień. Badanie alkomatem wykazało, że 36-letnia kobieta i jej 51-letni mąż mieli ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Pięcioro rodzeństwa na noc trafiło do pogotowia opiekuńczego. Z relacji kurator wynikało, że od blisko roku prowadzi ona nadzór nad rodziną, a sygnały o pijackich awanturach matki były jej znane już wcześniej. Za znęcanie się nad dziećmi grozi do 5 lat więzienia

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę