Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: www.radio.bialystok.pl

Podlascy celnicy będą jeździć nowymi samochodami.

11 nowych samochodów otrzymali dziś podlascy celnicy. Wszystkie przystosowane są do wykonywania odpraw celnych przez grupy mobilne na drogach naszego regionu. Do tej pory służby celne w naszym regionie nie dysponowały takim sprzętem, a mimo to przez 8 miesięcy tego roku odprowadziły do budżetu państwa prawie 2 mld 200 mln złotych z tytułu cła, podatku VAT i akcyzy. Nowe samochody przekazano funkcjonariuszom podczas uroczystych obchodów Święta Służby Celnej.

Przy okazji tej uroczystości Izba Celna w Białymstoku otrzymała certfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2001. Ponad 40-tu funkcjonariuszy celnych otrzymało też awanse, a kilkunastu dyplomy za wzrowe pełnienie służby.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę