Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Tajna narada z Putrą

Główne zdjęcie
Krzysztof Putra (fot. archiwum)

Ustawieniom na listach przez zbliżającymi się wyborami samorządowymi była poświęcona wczorajsza tajna wizyta wicemarszałka Senatu Krzysztofa Putry (PiS) w Łomży. Wieczorem w siedzibie jednej z łomżyńskich firm szef struktur Prawa i Sprawiedliwości w województwie podlaskim spotkał się przedstawicielami Forum Gospodarczego Łomży. Spotkanie utrzymywane w tajemnicy dotyczyło poparcia przez biznesmenów kandydata PiS na prezydenta Łomży.

Marszałek Krzysztof Putra był wczoraj w Łomży – to jedyna rzecz jaką można u lokalnych działaczy potwierdzić. Tajemnicą jest zaś to o czym dyskutowano. Z nieoficjalnych informacji wynika, że został przedstawiony samorządowy układ. W zamian za dwa – trzy miejsca na liście PiS do Sejmiku organizacje te miałyby poprzeć posła Lecha Kołakowskiego, który z ramienia PiS chce zostać prezydentem Łomży.
Problem polega jednak na tym, że organizacje gospodarcze już wcześniej ustaliły, że ich kandydatem na fotel prezydenta miasta będzie Jan Bajno. Ponoć zgodnie z proponowanym układem miałby on zostać wiceprezydentem... Sam zainteresowany zaprzecza tym spekulacjom.
- Absolutnie zaprzeczam jakobym miął zrezygnować z kandydowania na prezydenta Łomży - mówi  Jan Bajno – dodając, że nie chce komentować zaistniałej sytuacji.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę