Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: proces udziałowca Pepeesu, Huberta G. odłożony

Proces Huberta G., jednego z głównych akcjonariuszy łomżyńskiego Pepeesu, któremu prokurator postawił zarzut działania na szkodę spółki, na razie jeszcze się nie rozpocznie przed sądem. Sąd uznał, że do prawidłowego rozpatrzenia sprawy potrzebne są dodatkowe materiały i ekspertyzy i pogląd ten podzieliła prokuratura apelacyjna.

Prokurator zarzuca Hubertowi G., że w czasie gdy był on przewodniczącym rady nadzorczej działał na szkodę spółki. Z takimi samymi zarzutami zasiada już na ławie oskarżonych dziesięcioro członków kierownictwa Pepeesu z tamtego okresu, jednak sprawę Huberta G. wydzielono do odrębnego postępowania. Nie wiadomo na razie ile będzie trwałao zbieranie żądanych przez sąd materiałów, a tym samym - kiedy rozpocznie sie sprawa Huberta G.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę