Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Sprzątali świat... pod wodą

Łomżyńscy płetwonurkowie po raz kolejny sprzątali dno Narwi. Tym razem okazją do zejścia pod wodę w poszukiwaniu pozostawionych tam śmieci była ogólnopolska akcja Sprzątania Świata. W niedzielne przedpołudnie w nurtach Narwi w okolicach nowego mostu zanurzyło się sześciu członków Łomżyńskiego Klubu Płetwonurków „Podwodny Jeleń”.


Nurkowie „Podwodnego Jelenia” przez ponad godzinie byli pod wodą wyciągając stamtąd stos śmieci, które zalegały na dnie rzeki. W tym samym czasie ich sympatycy, w poszukiwaniu materialnych pozostałości ludzkiej egzystencji przeczesywali brzeg Narwi. Także tu o śmieci wcale nie było trudno. Po obu stronach rzeki walały się przede wszystkim plastikowe torebki i butelki...
Płetwonurkowie i ich sympatycy Narew i  jej brzegi w okolicach nowego mostu w poszukiwaniu śmieci penetrowali już po raz drugi w tym roku. Poprzedni raz robili niewiele ponad trzy miesiące temu.

fot. Adam Siwek
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę