Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wybiorą to co najciekawsze, najsmaczniejsze i najbardziej oryginalne

Oryginalne potrawy, wyjątkowe miejsca i ciekawe pomysły mieszkańców naszego regionu mogą liczyć na promocję i nagrody - rozpoczyna się trzecia edycja konkursu „Podlaska Marka Roku”. Podobnie jak w poprzednich latach samorząd województwa chce wyróżnić, to co może stać się wizytówką naszego regionu.

W ubiegłym roku konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Zgłoszono 130 propozycji w trzech kategoriach konkursowych: smak, miejsce i pomysł. Zgłoszenia na tegoroczny plebiscyt można przesyłać do końca grudnia. Pierwszych nominowanych przystępujących do rywalizacji o statuetkę „Liść dębu” już znamy. Są nimi laureaci konkursu „Urodzinowy Mistrz Smaku 2006” organizowanego podczas 493 rocznicy Urodzin Województwa w Sejnach. Nominacje otrzymają także laureaci regionalnej edycji konkursu ”Nasze Kulinarne Dziedzictwo”, który odbędzie się w najbliższą sobotę w Białostockim Muzeum Wsi. Więcej informacji o konkursie można znaleźć na portalu Wrota Podlasia lub dzwoniąc do Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę