Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Nielegalna fabryka papierosów w Łomży zamknięta.

9 osób podejrzanych o prowadzenie w Łomży nielegalnej fabryki papierosów zatrzymali białostoccy policjanci z Centralnego Biura Śledczego. Hala fabryczna została zamknięta a drzwi oplombowane. Podejrzewane o ten proceder osoby są przesłuchiwane przez policję. Rzecznik komendanta wojewódzkiego policji w Białymstoku potwierdził fakt zatrzymania osób w tej sprawie jedak dla dobra śledztwa nie chciał ujawnić szczegółow. Według naszych informacji zatrzymane osoby podrabiały dwie marki papierosów brytyjskiej firmy. Dziennie produkowano nawet kilkanaście tysięcy paczek papierosów.

Według naszych informacji jednym z zatrzymanych mężczyzn jest Jan N. - były właściciel upadłej już firmy zajmującej się importem i przetwarzaniem ryb. Jest on osobą dobrze znaną w Łomży. Był wcześniej głównym sponsorem Łomżyńskiego Klubu Sportowego i zdobywcą tytułu "Sponsor Roku" w Rankingu Sportowa Osobowość Roku województwa łomżyńskiego. Jan N. został zatrzymany po wyjściu z lecznicy dla zwierząt, gdzie pojechał zaszczepić kota. Gdy wychodził, został przewrócony na ziemię , skuty w kajdanki i odwieziony do Białegostoku na przesłuchania. Fakt zatrzymania 9 osób podejrzanych o nielegalną produkcję papierosów w Łomży potwierdził rzecznik Prokuratora Okregowego w Białymstoku prokurator Jerzy Duniec. Według niego jest to wstępny etap śłedztwa w tej sprawie. Nie wiadomo jeszcze jakie zarzuty zostaną postawione zatrzymanym osobom i czy trafi do sądu wniosek o ich tymczasowe aresztowanie z powodu niskiego zagrożenia karą. Grupa została namierzona i zlikwidowana przez CBŚ. Nie wyklucza się dalszych zatrzymań.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę