Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 29.08.2006

I Izba Przemysłowo – Handlowa w Białymstoku jako współrealizator projektu „Elastyczny Pracownik – Partnerska Rodzina”, zaprasza pracodawców, osoby odpowiedzialne za tworzenie polityki kadrowej w firmach, osoby zajmujące kierownicze stanowiska i kierujące zespołem ludzi, do korzystania z bezpłatnych usług mających na celu upowszechnianie i promocję zatrudnienia w ramach elastycznych form pracy.

Proponowane usługi obejmują bezpłatne szkolenia – 18 godzin wykładowo-warsztatowych (3 dni po 6 godz.). Najbliższe szkolenia odbędą się w terminach: 04-06.09.2006r. i 11-13.09.2006r.

Szczegółowych informacji można uzyskać w biurze IP-H Białystok, pod nr tel. 085 652 72 69.

II W dniu 1 września br. odbędzie się bezpłatne seminarium „Rynek hiszpański – nowa perspektywa dla polskich przedsiębiorców”. Dzięki udziałowi w seminarium przedsiębiorstwa będą mogły zapoznać się ze specyfiką rynku hiszpańskiego (kulturą kraju, regulacjami prawnymi, itp.). Spotkanie poprowadzi ekspert, który przeprowadzi prezentacje rynku, wskaże interesujące kierunki współpracy z firmami hiszpańskimi, udzieli wszelkich informacji w celu efektywnego wykorzystania możliwości jakie daje rynek hiszpański.

Formularz zgłoszeniowy oraz program seminarium dostępne w biurze Izby.

III „Przyszłość znaku CE – wpływ planowanych zmian na małe i średnie przedsiębiorstwa”- bezpłatne seminarium, które odbędzie się 06.09. br., ma na celu poinformowanie uczestników o planowanej przez Komisję Europejską reformie tzw. dyrektyw nowego podejścia związanych z oznakowaniem CE oraz uzyskanie od małych i średnich przedsiębiorstw ich opinii na temat proponowanych rozwiązań.

Spotkania przeznaczone są dla małych i średnich firm mających do czynienia z wyrobami podlegającymi oznakowaniu CE (producenci, importerzy, dystrybutorzy).

Program seminarium oraz formularz zgłoszeniowy w biurze Izby.


Z a p r a s z a m y !

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

Edyta Gawrych
wt, 05 września 2006 15:02
Data ostatniej edycji: wt, 05 września 2006 15:14:36

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę