Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Gimnazjaliści z Jedwabnego wciąż mają wakacje.

Jeszcze około półtora miesiąca będą musieli poczekać gimnazjaliści z Jedwabnego na to, aby rozpocząć zajęcia w nowej szkole. Tyle czasu potrwają, zdaniem burmistrza, Krzysztofa Moenke, ostatnie prace w wykończeniowe i porządkowe w obiekcie. Budynek kosztował około 5 mln zł., z czego 3/4 pochodzi z funduszy unijnych dzielonych przez samorząd wojewódzki 800 tys. to środki własne, resztę dołożył budżet państwa.

W nowym budynku 200 gimnazjalistów uczących się w Jedwabnem będzie miało poza salami lekcyjnymi do dyspozycji stołówkę z zapleczem kuchennym, z której będą mogły korzystać także uczniowie innych jedwabieńskich szkół.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę