Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zarzuty dla pirotechnika z Zambrowa

Do 8 lat więzienia grozi 43-letniemu mieszkańcowi gminy Zambrów. Policjanci postawili mu dziś zarzut gróźb karalnych oraz posiadania bez wymaganego zezwolenia przyrządów wybuchowych. Mężczyzna został zatrzymany w poniedziałek po tym, jak zambrowscy funkcjonariusze znaleźli w jego domu materiały wybuchowe. Wezwani saperzy zabezpieczyli granat ręczny oraz minę przeciwpiechotną. Znaleźli również 39 ampułek, słoiczków i małych butelek z różnymi substancjami chemicznymi, mogącymi służyć do wyrobu mieszanin pirotechnicznych.

Zatrzymany mężczyzna powiedział, że granat dostał od miejscowych dzieci, a minę kupił na warszawskim bazarze. Jak ustalili policjanci - wcześniej groził rodzicom, że wysadzi w powietrze dom, w którymi wspólnie z nimi mieszkał.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę