Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Coraz więcej kłusowników wpada

Kilkadziesiąt przypadków kłusownictwa wodnego stwierdzili w tym roku strażnicy z łomżyńskiego oddziału państwowej straży rybackiej. Kilka przypadków, kiedy schwytano sprawców na goracym uczynku, trafiło do sądu, strażnicy zdjęli też i zatrzymali kilkadziesiąt sieci zastawionych na wodach w okolicach Łomży. W tym roku liczba patroli została podwojona - do strażników dołączyli policjanci i pracownicy związku wędkarskiego, dzięki czemu mogą oni patrolować jednocześnie wody w dwóch różnych miejscach.

Po ostatnich opadach deszczu stan wód podniósł sie na tyle, że strażnicy nadal mogą dopłynąć łodziami do wszystkich miejsc na wodzie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę