Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@

Strzelanie jak w średniowieczu

W najbliższą niedzielę, 20 sierpnia szykuje się niezła gratka dla posiadaczy i pasjonatów broni czarnoprochowej. Na strzelnicy w Piątnicy odbędą się I Zawody o Puchar Prezesa K.S.S. Bazuka . Organizatorzy zapraszają zarówno posiadaczy broni a także tych, którzy nią nie dysponują, a chcieliby spróbować swoich sił.

Celem zawodów jest popularyzacja sportu strzeleckiego a  w szczególności czarnoprochowego. Liczą, że pierwszy turniej stanie się okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami, może zainspiruje nowych. Rozegrane zostaną 2 konkurencje – broń krótka i karabin.  Do dyspozycji będą rewolwery czarno prochowe oraz broń będąca na wyposażeniu strzelnicy. Aby uczestniczyć w zawodach osoby powinny posiadać dowód tożsamości, a niepełnoletni powinni być pod opieką rodziców. Startowe dla posiadających własną broń 10zł. – jedna konkurencja, 15zł. – dwie konkurencje. Dodatkowe informacje pod nr. tel. 0606101419 lub e-mail. sobrero@02.pl

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę