Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Komunikat MPWIK

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Łomży informuje, że w związku z trwającą modernizacją ujęć wody w Łomży, mogą występować chwilowe pogorszenia jakości dostraczanej wody. Jest to związne z koniecznością wyłączania ujęć oraz niektórych odcinków sieci wodociągowej. MPWiK ze swojej strony stara się zminimalizować te niedogodności poprzez płukanie sieci w rejonie wykonywanych robót.


Jednocześnie chcemy nadmienić, że inwestycja ta jest prowadzona z myślą o naszych Odbiorcach i ma na celu podniesienie jakości dostarczanej wody.
Przepraszamy wszystkich Państwa za powstałe utrudnienia, których niestety nie da się uniknąć prowadząc wszystkie prace na czynnych ujęciach wody. Liczymy na wyrozumiałość, a ze swojej strony obiecujemy dołożyć wszelkich strań aby te niedogodności były jak najmniejsze.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę