Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Okrężny kłopot

Główne zdjęcie
rondo na Wojska Polskiego

Drogowcy rozpoczynają dzisiaj kolejny etap modernizacji ronda u zbiegu ulic Poznańskiej, Wojska Polskiego i Browarnej w Łomży. Prace potrwają jeszcze kilka tygodni. Przez ten czas będą utrzymywać się utrudnienia w ruchu. Mimo, że rondo to na tej ulicy całkowita nowość drogowcy muszą je modernizować. Przebiegająca tamtędy droga nr. 61 niesie ze sobą ruch tranzytowy ciężkich TIR-ów. W pierwszej wersji ronda ciężarówki nie mieściły się na jezdni i niszczyły konstrukcje krawężników. Już od tygodnia trwają prace modernizacyjne.

Teraz przyszedł czas na ich kolejny etap. Prace przeniosły się na drugą stronę ronda. Ruch tak jak dotychczas odbywa się wahadłowo jednak w nieco innej konfiguracji.  - Płynny przejazd przez rondo na ulicy Wojska Polskiego będzie możliwy za 5-5 tygodni - mówi Łukasz Czech z Biura Prasowego Urzędu Miasta

Prace przy zbiegu ulic Wojska Polskiego, Browarnej i Poznańskiej w Łomży to kolejny etap modernizacji tej ostatniej ulicy, która stanowi dojazd do przemysłowej części miasta. Roboty drogowe rozpoczęły się tam we wrześniu ubiegłego roku i zakończą się zdaniem ratusza z końcem października. Inwestycja pochłonie prawie 6 i pół miliona złotych z czego ponad 2 mln 600 tys zł, wyłożył budżet państwa. Reszta to dotacja z funduszy Unii Europejskiej.


210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę