Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wojsko na swojsko

Kilkadziesiąt rodzin uczestniczyło w festynie zorganizowanym przez 1 Łomżyński Batalion Remontowy i klub garnizonowy „Klub Fort w Łomży”. Oficerowie, podoficerowie i żołnierze a także przybyli goście wzięli udział w święcie jednostki wojskowej w Łomży. Już od trzech lat swoje święto, stacjonujący w mieście batalion remontowy obchodzi właśnie w przeddzień narodowego Święta Wojska Polskiego.

 

Po raz kolejny żołnierze przygotowali również festyn pod hasłem „Wojsko na swojsko”.

W tym roku wyjątkową atrakcją było udostępnienie zwiedzającym dwóch wozów bojowych, świeżo po remoncie dokonanym przez łomżyńskim specjalistów wojskowych. Synowie w asyście swoich ojców oraz żołnierzy I Łomżyńskiego Batalionu Remontowego mogli obejrzeć i „przetestować” m.in.: czołg T – 74 i popularny „bewup” czyli Bojowy Wóz Piechoty.

Swoje „trofea” z czasów II Wojny Światowej prezentowali też członkowie Grupy Rekonstrukcji Historycznej „SGO Narew”, którzy przygotowują się do planowanej na początku września inscenizacji obrony schronu w Nowogrodzie.

Festyn z okazji święta batalionu zorganizowano po raz trzeci dla upamiętnienia przyjęcia przez jednostkę w Łomży sztandaru oraz nadania nazwy: I Łomżyński Batalion Remontowy.


Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę