Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Ostrzeżenie metorologiczne

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej dziś i całą najbliższą noc czekają nas intensywne opady deszczu. W dzień 6.08 oraz w nocy 6/7.08.2006 w woj.podlaskim i warmińsko-mazurskim będą występowały opady deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym oraz lokalne burze z silnym deszczem przelotnym przemieszczające się z południowego wschodu na północny zachód. Przewidywana wysokość opadów 10-30 mm/24 h , lokalnie 30-60/24 h. Instytut przypomina o możliwych zalaniach piwnic, utrudnieniach w ruchu oraz lokalnych podtopieniach.

 
W dwustopniowej skali zjawiskom tym nadano stopień zagrożenia 1, a to oznacza  wystąpienie groźnych zjawisk hydrologiczno-meteorologicznych, które mogą powodować szkody materialne na znacznym obszarze lub bardzo duże straty materialne i zagrożenie życia o zasięgu lokalnym; prowadzenie działań w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest bardzo utrudnione i niebezpieczne.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę