Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kolejny mieszkaniec Sejn trafił do aresztu za handel narkotykami.

Do aresztu, za handel narkotykami, trafił kolejny mieszkaniec Sejn. Prokuratura Okręgowa w Łomży podejrzewa Aleksandra K. o udzial w organizowaniu dostawy ponad kilograma amfetaminy na Sejneńszczyznę. Szef Wydzialu Śledczego Prokuratury Okręgowej w Łomży Tadeusz Marek nie wyklucza, że narkotyki miały trafićtakże na Litwę.

 Aleksander K. był niedawno zatrzymany na Litwie w związku z handlem środkami odurzającymi. Wyszedł z aresztu za kaucją, wyjechał do Polski i tu wpadł ponownie za podobne pzrestępstwa. Prowadzona przez łomżyńską prokuraturę sprawa ma swój początek w maju tego roku. Wówczas to funkcjonariusze CBŚ z Białegostoku i zambrowscy policjanci na drodze Warszawa - Białystok zatrzymali samochód prowadzony przez Dariusza M, mieszkańca powiatu sejneńskiego. W aucie ukryty był kilogram amfetaminy. Śledztwo doprowadziło po kilku tygodniach do zatrzymania kolejnego sejnianina Janusza J., który prawdopodobnie zamówił u znajomego transport narkotyków z Warszawy. Obaj zostali tymczasowo aresztowani. Jak wynika z naszych ustaleń, wśród organizatorów kanału przerzutowego amfetaminy do północno-wschodniej Polski był także obywatel Litwy.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę