Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zbiory niższe o 30 procent

Zarząd Podlaskiej Izby Rolniczej prosi ministra Andrzeja Leppera, o pomoc rolnikom dotkniętym suszą. Według danych, jakie docierają do izby zbiory w Podlaskiem mogą być niższe od ubiegłorocznych nawet o 30 procent. Izba - w piśmie do ministra Leppera - wnioskuje między innymi o umożenie składek na ubezpieczenie rolnicze, pomoc socjalną i uruchomienie specjalnych kredytów dla poszkodowanych rolników.

Kilka dni temu także wojewoda podlaski Jan Dobrzyński złoży wniosek do ministra rolnictwa o szczególne wsparcie naszych rolników i dodatkowe pieniądze na pomoc poszkodowanym.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę