Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Policjanci świętują

Przed południem kilkudziesięciu łomżyńskich policjantów otrzymało odznaczanie i awanse, na Skeate Parku przy ul. Księżnej Anny odbywa się policyjny piknik, a po południu na strzelnicy w Piątnicy odbędą się zawody strzeleckie o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Łomży - to wszystko w ramach uczczenia święta Policji, które wypada w poniedziałek.

Wręczając policjantom awanse Komendant Miejski Policji podinspektor Janusz Rybakowski dziękował im za przyczynienie się do „małego sukcesu”. - Wskaźniki na których opiera sie policja są poprawione – nie będę mówił pompatycznie że są bardzo dobre. Chodzi o to abyśmy za rok mogli się spotkać i sobie powiedzieć, jest dobrze, będzie lepiej i jeszcze lepiej – mówił Rybakowski.
Komendant podkreślał, że niestety awanse nie zawsze oznaczają wzrost znaczący wynagrodzeń choć w niektórych wypadkach jest to aż 200 zł. Dodawał także, że z okazji święta policji wszyscy łomżyńscy policjanci otrzymali nagrodę pieniężną.
- Średnio wyniosła ona po 400 zł więc rozumiem to zadowolenie przy kasie – dodawał Rybakowski.
Niemniej co szczególnie mocno podkreślał komendant praca w policji jest ciężka i nie zawsze daje pełną satysfakcję. Komendant mówił o rozterkach jakie targają dziś wielu łomżyńskimi policjantami w związku z przesunięciami ze służb logistycznych do służb liniowych.
- Jest to duży dramat być wykształconym w Wojskowej Akademii Technicznej i zostać przerzuconym do prewencji. Trudno takie czasy – dodawał komendant.

Wśród obecnych na uroczystości wręczenia policyjnych awansów był m.in. wiceprezydent Łomży Marcin Sroczyński. Podkreślał on, że dzięki policjantom mieszkańcy Łomży mogą czuć się bezpiecznie i za to podziękował wszystkim nie tylko tym odznaczonym i awansowanym policjantom.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę