Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dzika miss

Główne zdjęcie
Izabela Kownacka
fot. www.bialystokonline.pl

Izabela Kownacka z Łomży walczyć będzie o tytuł najpiękniejszej Polki. W krajowych półfinałach pokonała między innymi cztery inne mieszkanki województwa podlaskiego i zagwarantowała sobie udział w finale konkursu, który w sierpniu odbędzie się w Warszawie. Aby zdobyć koronę Miss Polonia 2006 będzie teraz musiała pokonać 20 rywalek z całego kraju.

Warto przypomnieć, że podczas majowych wyborów regionalnych w Białymstoku łomżynianka nie znalazła się wśród laureatek trzech nagród głównych. Do dalszych eliminacji przeszła na podstawie "dzikiej karty", fundowanej przez Biuro Miss Polonia.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę