Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pił i prowadził - stracił samochód. To pierwszy taki przypadek w Łomży

Łomżyńscy policjanci zatrzymali samochód pijanemu kierowcy. Jest to pierwszy taki przypadek w Łomży po zaostrzeniu zasad postępowania z nietrzeźwymi kierowcami. Auto zostało zabezpieczone na poczet grzywien, które będzie musiał zapłacić kierowca. Zatrzymany mieszkaniec Sejn wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej - mówi komisarz Piotr Gronek z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. "Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali go w Piątnicy. Jak się okazało miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu".

Kierowca stracił prawo jazdy i czeka go sprawa w sądzie. Już podczas kontroli spotkała go także nowa na naszych drogach kara. Policjanci zatrzymali jego samochód na poczet grożących mu kar. Na policyjny parking trafił VW Passat. Jak deklarują łomżyńscy policjanci tego typu czynności będą podejmowane znacznie częściej. "Jest to związane z wytycznymi Ministra Sprawiedliwości i prokuratury. Tego typu środki będą teraz stosowane znaczenie częściej niż do tej pory". Zatrzymywanie samochodów pijanych kierowców to kolejny sposób policji na poprawienie bezpieczeństwa na podlaskich drogach.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę