Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Pół miliarda dla rolników

Niemal pół miliarda złotych otrzymali w tym roku rolnicy z województwa podlaskiego w ramach tzw. „płatności bezpośrednich” czyli unijnej dopłaty do każdego hektara uprawianej ziemi. Średnio każdy z niemal 84,5 tys zł rolników, którzy w ubiegłym roku złożył do ARiMR wniosek otrzymał po 5 865 zł.

Z końcem czerwca Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zakończyła realizację dopłat bezpośrednich do gruntów rolnych za 2005 r. W województwie podlaskim rolnikom wypłacono łącznie 495 mln 288 tys 468 zł i 83 gr.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę