Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Pół ronda już jest

Robotnicy pracujący na skrzyżowaniu ulic: Wojska Polskiego, Poznańskiej i Browarnej wybudowali już ponad połowę ronda, w które zastąpi dotychczasowe skrzyżowanie. Niemal kompletnie ukończony jest wjazd w ul. Wojska Polskiego od ulicy Poznańskiej. Dziś pracownicy PBK przenieśli się na drugą stronę skrzyżowania. W związku z powyższym zmienia się organizacja ruchu.


Jak informuje biuro prasowe ratusza kierowcy jadący ul. Wojska Polskiego z Łomży w kierunku Ostrołęki będą poruszali się dotychczasowym pasem ruchu, bez możliwości skrętu w lewo w ul. Poznańską. Kierowcy jadący z Ostrołęki będą musieli prawą stroną objechać rondo. Ponadto będą mieli zakaz skrętu w lewo w ulicę Browarną i w prawo w ul. Poznańską. Kierowcy jadący z ul. Browarnej będą mieli zakaz skrętu w lewo. Powyższa organizacja ruchu będzie obowiązywała przez około 2 tygodnie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę