Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
źródło: www.radio.bialystok.pl

Ogólnopolskie Święto Mleka

W Wysokiem Mazowieckiem - dziś Ogólnopolskie Święto Mleka. Organizowane po raz szósty święto jest okazją m.in. do podziękowania najlepszym hodowcom bydła i producentom mleka. Ale święto to przede wszystkim wspaniała zabawa. Rozpocznie się o 12.00 na stadionie miejskim w Wysokiem Mazowieckiem. W programie - m.in. koncert Bartka Worny oraz takich zespołów jak Axel, Mlekovita, Happy End.

O 19.00 - na scenie pojawi się Focus, a o 20.30 - gwiazda wieczoru - zespół Łzy. Wcześniej, bo przed 16.00 zaplanowano kolejne Mistrzostwa Polski w Piciu Mleka. Nie zabraknie też konkursów rodzinnych.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę