Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Architekt miejski pilnie poszukiwany

Równo tydzień po zatrzymaniu przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego Architekta Miejskiego Andrzeja Z. prezydent Łomży Jerzy Brzeziński rozpoczął poszukiwania jego następcy. Właśnie został ogłoszony nabór na stanowisko Kierownika Oddziału Urbanistyki i Architektury - Architekta Miejskiego w Wydziale Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miejskiego w Łomży. Chętni mogą zgłaszać się przez dwa tygodnie.

Przypomnijmy dotychczasowy Architekt Miejski został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Prokuratura zarzuca mu przyjęcie łapówki od przedstawiciela kieleckiej firmy developerskiej, która chce w Łomży wybudować hipermarket.

Od kandydata, który go zastąpi w ratuszu, prezydent wymaga: wykształcenia wyższego o kierunku architekt, specjalistycznych uprawnień budowlanych, przynależność do Okręgowej Izby Architektów lub Urbanistów, trzyletniego stażu pracy na stanowisku kierowniczym i m.in.: znajomość zagadnień z zakresu planowania i zagospodarowania przestrzennego.

Architekt Miejski ma za zadanie nadzorować i zarządzać pracą Oddziału Urbanistyka i Architektury a także m.in.: kierować pracami związanymi z procedurą uchwalania planów zagospodarowania przestrzennego miasta.

Ci którzy spełniają wymagania i chcieliby objąć „fuchę” po Andrzeju Z. swoje dokumenty mogą składać przez najbliższe dwa tygodnie – do 14 lipca - w kadrach Urzędu Miejskiego w Łomży.


210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę