Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Niebezpieczny pierwszy dzień wakacji

Dwie osoby utopiły się wczoraj niedaleko Łomży. Najpierw w nurtach rzeki zginął siedmioletni chłopiec, później woda pochłonęła także 22-letniego mężczyznę. Strażacy ostrzegają i proszą o rozwagę. Przez dwa miesiące na terenie województwa podlaskiego utopiło się już osiem osób.

Do pierwszej wczorajszej tragedii  doszło w pobliżu miejscowości Bukowo, niedaleko Grajewa.  Siedmioletni chłopczyk z kolegami poszedł nad rzekę pobawić się. Niestety zabawa zakończyła się tragicznie. Malec utonął w nurtach małej rzeczki.
Wieczorem nadeszła wiadomość o kolejnym utonięciu. Tym razem do tragedii doszło w miejscowości Burzyn, niedaleko Jedwabnego. Tu wody Biebrzy pochłonęły życie 22-letniego mieszkańca Jedwabnego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę