Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Na plaży, na plaży fajnie jest...

Ciepłe dni i przedsmak zaczynających się wakacji sprawiły, że na łomżyńskiej plaży od kilku dni jest coraz więcej zwłaszcza młodych ludzi. Jedni tylko się opalają, drudzy przyszli dla towarzystwa, a jeszcze inni już korzystają z wodnych uciech...

 

Póki co oficjalnie łomżyńskie kąpielisko jeszcze nie działa, ale ratownicy Wojewódzkiego Ochotniczego Pogotowia ratunkowego już się szykują. Oficjalne otwarcie kąpieliska przy „nowym moście” ma nastąpić w piątek w samo południe.

Impreza będzie połączona z uroczystym zwodowaniem łodzi patrolowo – ratowniczej przekazanej przez Grupę PZU miastu Łomża. Łódź w okresie wakacji będzie użytkowana przez jednostkę WOPR w Łomży. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę