Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Referendum w łomżyńskim PKS

"Czy jesteś za utworzeniem spółki pracowniczej" oraz "czy jesteś za komercjalizacją"- wybór między tymi pytaniami ma dziś przed sobą każdy z pracowników łomżyńskiego przedsiębiorstwa PKS. W siedzibie firmy w Łomży oraz w jej filiach w Kolnie i Grajewie trwa referendum, w którym około 250 pracowników ma zadecydować o przyszłości przedsiębiorstwa.


   Przed rokiem, gdy pojawiły się plany sprzedaży przedsiębiorstwa międzynarodowej firmie, wstrzymali te działania strajkiem. Dziś mają szansę zadecydować o utworzeniu spółki pracowniczej, do czego namawiał ich m.in. wojewoda podlaski. Referendum będzie trwało do godz.15, zliczanie wszystkich głosów powinno zakończyć się około 17.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę