Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Stulecie istnienia obchodzi dziś jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiźnie.

Wręczenie odznaczeń, medali i odznak druhom- ochotnikom oraz przekazanie jednostce nowego samochodu ratowniczego to główne elementy obchodzonego dziś w Wiźnie stulecie tamtejszej jednostki OSP. Pojazd, aczkolwiek nie nowy, zakupiony za symboliczną sumę od zaprzyjaźnionej jednostki strażaków z Niemiec będzie i tak najlepszym samochodem w wiźnieńskiej remizie- stwierdził zastępca wójta Jacek Piorunek.

Strażacy z Wizny odebrali dziś złoty, srebrne i brązowe Krzyże Zasługi, zaś kilkudziesięciu odznaczono medalami resortowymi. Wśród odznaczonych znalazł się najstarszy chyba strażak na Podlasiu- 92-letni Czesław Bagiński, wyróżniony dziś medalem honorowym im.Józefa Tuliszewskiego należy do OSP w Wiźnie od 1930 roku. Obecnie mimo podeszłego wieku jest chorążym jednostki.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę