Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Nauczycielka pozwała rodziców do sądu

Czy rodzice uczniów w trosce o poziom nauczania znieważyli publicznie nauczycielkę? Taką kwestię będzie musiał rozstrzygnąć łomżyński sąd, do którego z pozwem w tej sprawie zwróciła się nauczycielka gimnazjum w Glinkach w gm. Kolno. Rodzice mieli zarzuty co do jakości jej pracy i sprowadzili do gimnazjum inspektorów z kuratorium oświaty. Okazało się jednak, że w myśl zapisów Karty Nauczyciela, kontrolowana pedagog ma do sierpnia tego roku ważną, pozytywną ocenę swojej pracy i nie można jej podważać.


Nauczycielka poczuła się jednak znieważona opiniami grupy rodziców swoich uczniów i pozwała ich do sądu.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę