Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Uczeń utonął w Narwi

Tragicznie zakończyła się kąpiel kilku uczniów jednej ze szkół w Piątnicy. W środę po południu policjanci z Łomży zostali poinformowani, że w nurcie rzeki Narwi w Piątnicy zginął 14-letni uczeń. Wyjaśniający sprawę funkcjonariusze ustalili, że chłopiec wspólnie z kilkoma rówieśnikami po zajęciach szkolnych wybrał się na niestrzeżone kąpielisko nad Narwią. W trakcie kąpieli chłopiec po zanurkowaniu przy brzegu już się nie wynurzył.

Dwaj jego koledzy, którzy zauważyli, że 14-latek długo nie wypływa próbowali go odnaleźć - jednak bezskutecznie. O zdarzeniu jeden z nich telefonicznie powiadomił Straż Pożarną. Strażacy wyłowili zwłoki nieżyjącego już ucznia. Najprawdopodobniej przyczyną zgonu było utonięcie. Szczegółowym wyjaśnieniem okoliczności tego zdarzenia zajęli się policjanci z Piątnicy
Z policyjnych statystyk wynika, że najwięcej utonięć ma miejsce na "dzikich plażach" i niestrzeżonych kąpieliskach, tam gdzie nie ma ratowników. Dlatego apelujemy do wszystkich amatorów zabaw w wodzie o wybieranie kąpielisk strzeżonych i bezpiecznych. Nie należy też wchodzić do wody pod wpływem alkoholu. Pamiętajmy, że płytka wyobraźnia może zakończyć się głęboką tragedią.

podisnp. Andrzej Baranowski
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę