Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Podejrzani o morderstwo w rękach łomżyńskiej policji

Łomżyńscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o zamordowanie kobiety. "Policjanci zatrzymali trzech mieszkańców powiatu wołomińskiego w wieku 27-32 lata podejrzanych o zamordowanie 20 letniej Kingi B., także mieszkanki powiatu wołomińskiego" - mówi Krzysztof Leończak oficer prasowy łomżyńskiej policji.

W tej chwili policja i prokuratura prowadzą czynności, które mają wyjaśnić okoliczności tego morderstwa. Jak się nieoficjalnie dowiedziało Radio Białystok, do morderstwa doszło dzisiaj w nocy w okolicach Nowogrodu.
210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę