Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Jeszcze w tym roku 165 osób może znaleźć pracę w podlaskiej policji

Trwa właśnie nabór do wszystkich jednostek powiatowych i miejskich w województwie. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są do końca lipca - poinformował komisarz Tomasz Komarewski z zespołu doboru kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Pod koniec sierpnia przyjętych ma być 40 osób, a w listopadzie - kolejnych 125.


  Kandydaci nie mogą być karani, muszą mieć polskie obywatelstwo, minimum średnie wykształcenie oraz zdolnośc fizyczną i psychiczną do pracy w formacjach uzbrojonych. Mężczyźni dodatkowo powinni mieć uregulowany stosunek do służby wojskowej. Mężczyźni, którzy nie byli w wojsku, a są w wieku do 24 lat i mają średnie wykształcenie, mogą odbyć służbę wojskową w oddziale prewencji policji w Warszawie - dodaje komisarz Komarewski. Kandydaci po wojsku ubiegając się o prace w policji muszą przejść test sprawnościowy. Badane są też ich predyspozycje osobowościowe i intelektualne. Zgłoszenie przyjmowane są w pokoju 113 Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku (od wtorku do czwartku w godz. od 9 do 13). Telefon 085 - 677-22-54. Wszelkie informacje na temat naboru są na stronie internetowej www.podlaska.policja.gov.pl. Czasu na skompletowanie niezbędnych przy zgłoszeniach dokumentów jest niewiele, a procedura doboru trwa około 4 miesięcy. Komisarz Komarewski zwraca uwagę, by chętni nie odwlekali złożenia dokumentów na koniec lipca, tylko uczynili to jak najszybciej. Podlaska policja poszukuje przede wszystkim ludzi do służb patrolowych i interwencyjnych i w takich przez pierwsze 3 lata zatrudnieni zostaną nowo przyjęci kandydaci. Taki młody policjant, który rozpocznie służbę na początek dostanie wynagrodzenie w wysokości 1250 złotych. Już po 15 latach pracy będzie mógł przejśc na emeryturę. W podlaskim garnizownie policji zatrudnionych jest około 3 tys. policjantów. Ponad 100 w tym roku skorzystało z uprawnień emerytalnych. Na ich miejsce prowadzony jest obecny nabór młodych kandydatów.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę