Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodz z www.radio.bialystok.pl

Kolejny sukces muzykującej rodziny z Piątnicy.

Muzykująca Rodzina Lewiarzy z Piątnicy zdobyła III miejsce na 9 Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Rodzinnej "FAMILIA-TCZEW 2006". Nagrodę specjalną - dwutygodniowy pobyt na koloniach w Lądku Zdroju z wycieczkami do Pragi i Wiednia - otrzymała Adela Lewiarz za wykonsanie piosenki festiwalowej.

Muzykująca rodzina z Piątnicy, która pozostaje pod opieką merytoryczną Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży, od kilku lat występuje na festiwalu w Tczewie i wielokrotnie była już tam nagradzana.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę