Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodz z www.radio.bialystok.pl

Firma Connex nadal zainteresowana prywatyzacją przedsiębiorstw PKS w województwie podlaskim

Przedstawiciele firmy spotkali się w tej sprawie z wojewodą Janem Dobrzyńskim - poinformował jego rzecznik, Adam Dębski. Dokładnie przed rokiem zamiary prywatyzacji PKS-ów przy udziale tej spółki doprowadziły do protestu załóg i strajku w trzech przedsiębiorstwach. W referendum zakładowym większość opowiedziała się przeciwko prywatyzacji firm z udziałem Conneksu.

Przeciwko tej firmie nie protestowali tylko pracownicy przewoźnika w Bielsku Podlaskim. Obecnie, mimo iż wojewoda spotkał sie z przedstawicielami Conneksu, jest zwolennikiem prywatyzacji przedsiębiorstw skarbu państwa ze 100% udziałem załóg- poinformował jego rzecznik. W łomżyńskim przedsiębiorstwie PKS zarządca planuje referendum wśród załogi w sprawie preferowanej formy prywatyzacji 13 czerwca.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę