Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wyświęcenia kapłanów w Łomży

Biskup Stanisław Stefanek wyświęcił dziś w Katedrze Łomżyńskiej nowych ośmiu kapłanów diecezji. Wszyscy są absolwentami 6-letnich studiów teologicznych w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży. Na uroczystość bardzo licznie przybyli goście z kraju i zagranicy, ale przede wszystkim rodziny neoprezbiterów. Nowi księża złożyli m.in. ślubowanie na wierność biskupowi diecezjalnemu.


    Po święceniach spotkali się z gośćmi uroczystości. Jutro neoprezbiterzy odprawią swoje pierwsze msze święte (tzw. prymicje) w rodzimych parafiach. Od dziś diecezja łomżyńska ma 546 kapłanów.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę