Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodz z www.radio.bialystok.pl

Ciechanowiec: szajka handlująca narkotykami rozbita

Czteroosobową grupę handlarzy narkotyków rozbili w Ciechanowcu policjanci z Wysokiego Mazowieckiego. Do zatrzymanego wcześniej dilera- Pawła S., teraz dołączyło trzech jego pomocników- Marcin B, Mariusz D. i Adam B. Wszyscy oni pomagali w ukrywaniu narkotyków i ich rozprowadzaniu w okolicznych barach i dyskotekach.

Śledząc Pawła S., którego po przesłuchaniu zwolniono, policjanci odnaleźli następne narkotyki. W popegeerowskich zabudowaniach w okolicach Ciechanowca ukrywał on jeszcze 60 gram narkotyków, z których można było wytworzyć ponad tysiąc porcji na handel. Mimo czterech zatrzymań, sprawa ma nadal charakter rozwojowy- informują policjanci.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę