Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Pijany kierowca zabił rowerzystę

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środę po południu w miejscowości Tama niedaleko Grajewa. Jadący poboczem drogi rowerzysta został potrącony przez samochód osobowy marki Mercedes. Rowerzysta po przewiezieniu do szpitala zmarł, zaś za kierowcą Mercedesa, który nawet nie zatrzymał się by udzielić pomocy poszkodowanemu policjanci zorganizowali pościg.

Policjanci po otrzymaniu informacji o zdarzeniu zablokowali drogi, aby zatrzymać pirata. Ten mimo podawanych znaków do zatrzymania dalej uciekał. W pewnym momencie, jadąc z dużą szybkością stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Trzy osoby z pojazdu uciekły do pobliskiego lasu. Wysłano tam kolejnych policjantów, którzy po krótkiej akcji poszukiwawczej zatrzymali wszystkich pasażerów i kierowcę Mercedesa. Okazali się nimi obywatelami Litwy - wszyscy łącznie z kierowca byli pijani.

Przewiezieni do KPP w Grajewie mężczyźni zostali zbadani alkomatem. Kierowca miał 2,25 promile. Za spowodowanie wypadku grozi mu kara od 6 miesięcy do 8 lat więzienia. Za ucieczkę z miejsca zdarzenia grozi mu dodatkowo 4 lata.


200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę