Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodz z www.radio.bialystok.pl

Narkotyki w piwnicy w Wysokiem Mazowieckiem

41 porcji narkotyków- amfetaminy i ,marihuany znaleźli wysokomazowieccy policjanci w piwnicy domu Pawła S. 20-letni mieszkaniec Ciechanowca przyznał, że kupił środki odurzające, by je rozprowadzać, stwierdził jednak, że nie zna ani swojego dostawcy ani klientów, z którymi kontaktuje się telefonicznie. Za posiadanie i wprowadzanie do obiegu narkotyków grozi mu kara do 5 lat więzienia.


Sprawa ma charakter rozwojowy- poinformował oficer prasowy policji w Wysokiem Mazowieckiem- starszy sierżant Grzegorz Malinowski.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę