Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Nasze sprawy z dnia 05.05.2006

Uprzejmie informujemy, że do biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej wpłynęła prośba od naszych członków, dotycząca wsparcia w uzyskaniu decyzji na przyznanie środków na budowę drogi wewnętrznej przy ulicy Al. Piłsudskiego 113 w Łomży.
W związku z powyższym Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa wystosowała pismo do Prezydenta Miasta Łomża, które w dniu dzisiejszym, tj. 05.05.2006r zostało złożone w Urzędzie Miejskim w Łomży.
W załączniku przesyłamy kopię wyżej wymienionego pisma.Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura
Edyta Gawrych


Załączniki


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę