Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zarzuty dla byłego burmistrza Jedwabnego

Dopiero po dwóch miesiącach udało się prokuratorowi postawić zarzut przekroczenia uprawnień byłemu burmistrzowi Jedwabnego Michałowi Ch. Sprawa dotyczy wydarzeń sprzed dwóch lat, kiedy to ówczesny burmistrz starał się przekonać nauczycielki do własnych pomysłów, grożąc im pozbawieniem pracy lub nieprzedłużeniem umowy z członkami rodzin. Michał Ch. starał się w ten sposób wymóc na pracownicach szkoły, by te poparły jego starania w kuratorium o późniejsze przeprowadzenie konkursu na dyrektorów gimnazjum i szkoły podstawowej.

Takie same zarzuty prokurator wcześniej już postawił kierującym wówczas jedwabieńską oświatą podstawową i gimnazjalną - Januszowi O. i Robertowi S. Każdemu z oskarżanych grozi za te czyny do 3 lat pozbawienia wolności.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę