Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Odwołani kierownicy biur powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Kierowników pięciu biur powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w województwie podlaskim odwołał równocześnie dyrektor oddziału regionalnego - Grzegorz Jakuć. Swoich szefów utraciły placówki w całej niemal zachodniej części województwa: w Łomży, Kolnie, Zambrowie, Wysokiem Mazowieckiem i Siemiatyczach. Do czasu wyboru nowych kierowników pokierują nimi, z wyjątkiem Kolna, gdzie powierzono obowiązki pracownikowi, dotychczasowi zastępcy kierowników biur.

Dyrektor Jakuć nie podjął jeszcze decyzji czy wakujące stanowiska zostaną obsadzone w drodze konkursu czy powierzenia obowiązków nowym szefom. W województwie podlaskim jest w sumie 14 biur powiatowych Agencji, zmiany więc objęły ponad 35 procent placówek.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę