Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Świąteczna akcja policji

Wszyscy policjanci z łomżyńskiej drogówki wyjadą dzisiaj na patrole. Będą im pomagać strażnicy miejscy. Wszystko po to, żeby na drogach było bezpieczniej mówią policjanci. Przed wszystkim kontrolowana będzie prędkość i trzeźwość kierowców - mówi Piotr Góralczyk z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. "Wykorzystamy cały dostępny sprzęt: fotoradary, videorejestratory, a także nieoznakowane radiowozy. Na drogach pojawią się także wspólne patrole ze Strażą Miejską, wykorzystamy także należący do Straży fotoradar"


Większa niż zwykle liczba patroli pojawi się min na drodze krajowej nr 64. "Jest to związane z turystami jadącymi na mazury" Ale dzisiejsza akcja prędkość to nie koniec świątecznych działań policji. "W trakcie Świąt będziemy kontrolowali trzeźwość kierowców - to nasz główny cel w ten weekend. A a poniedziałek, w związku z powrotami do domów przeprowadzimy znowu akcję "Prędkość" - dodaje Góralczyk. W ubiegłym roku w czasie świąt wielkanocnych łomżyńscy policjanci zatrzymali 16 nietrzeźwych kierowców.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę