Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: www.radio.bialystok.pl

Biedronka w sądzie

Zmuszanie pracowników do dźwigania ciężarów ponad siły i zlecanie im pracy w nadgodzinach, za które nie otrzymywali wynagrodzenia - to główne zarzuty wobec trzech kierowników rejonów sieci Biedronka w Podlaskiem. Przed białostockim sądem rozpoczął się proces w tej sprawie. Żaden z oskarżonych nie przyznał się do winy. Zdaniem prokuratury, oskarżeni uporczywie naruszali prawa pracowników sklepów. Oskarżeni nie przyznają się do winy. Twierdzą, że nie mieli wpływu, aby na wyposażeniu sklepu znajdowały się wózki elektryczne.

Dodają również, że nie byli w stanie kontrolować danych o czasie pracy. O fałszowanie obwiniają kierowników sklepów. Postępowanie karne wobec kierowników poszczególnych sklepów zostało jednak umorzone, gdyż sąd stwierdził, że wykonywali oni tylko polecenia przełożonych, wlaśnie kierowników rejonów. Sąd wyznaczył już trzy kolejne terminy rozpraw, na których chce przesłuchać ponad 50 świadków.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę