Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Złapany na gorącym uczynku.

Na trzy lata może trafić do więzienia 29-letni mieszkaniec Ciechanowca, na którego posesji policjanci znaleźli 300 litrów nielegalnego alkoholu. Jak poinformował Grzegorz Malinowski z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem, handlarzem policjanci interesowali się już wcześniej ponieważ ma on bogatą przeszłośc kryminalną - kilka lat spędził w więzieniu za kradzieże, rozboje i posiadanie narkotyków.


Teraz policj musi sprawdzić czy alkohol, którym handlował nie był szkodliwy dla zdrowia, ponieważ przetrzymywany był w opakowaniach, z których wcześniej usunięto etykiety rozcieńczalnika.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę