Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: www.radio.bialystok.pl

Apel strażaków.

Wraz z nadejściem wiosny coraz częściej obserwujemy wypalanie traw. Tymczasem kolejny rok podlascy strażacy apelują, by tego nie robić, bo przynosi to niepowetowane straty w środowisku przyrodniczym. Przypominają, że wypalanie traw to wykroczenie, za które grozi areszt lub grzywna. Strażacy zwracają uwagę, że każdego roku w Polsce podczas takich pożarów ginie od kilku do kilkunastu osób.

Gęsty dym ścielący się na drogach ogranicza widoczność, stając się przyczyną kolizji i wypadków samochodowych. Tylko w ubiegłym roku w województwie podlaskim strażacy interweniowali przy płonących trawach ponad 1400 razy. W tym czasie mogły nastąpić poważniejsze zdarzenia, do których strażacy mogliby w porę nie zdążyć, bo właśnie gasili płonące trawy.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę